Консалтингові послуги

з відкриття та управління закладів Beauty індустрії

Замовити консультацію


КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ
з відкриття та управління закладів Beauty індустрії

(консалтинг салонів краси/spa консалтинг)

 

   Компанія DASP Design Bureau пропонує запуск салону краси "під ключ". Що це означає для вас? - Ми ділимося своїми знаннями та навичками, допомагаємо заощадити час, гроші та сили при запуску вашого бізнесу. Наша команда готує професійний дизайн проект  салону з урахуванням усіх особливостей приміщення та ваших побажань. Здійснює повний процес ремонту від демонтажних робіт до встановлення меблів та декору. Ми знаємо точно, скільки персоналу потрібно, щоб ваш заклад працював повноцінно і злагоджено, а також, як правильно підібрати співробітників. Скільки потрібно виділити грошей на рекламу і як правильно її налаштувати. Що з обладнання обов'язково має бути у вашому салоні, а на що можна не витрачати гроші.

 

   Якщо у вас виникла ідея відкрити салон – довірте створення вашого салону професіоналам. Ми виконуємо весь комплекс послуг від концепту до відкриття, а Ви тільки насолоджуватиметеся процесом.

 

Що включає послуга консалтинг салонів краси?

1. Розробка концепту та бізнес-плану

2. Підбір та тестування персоналу

3. Розробка штатного розкладу

4. Автоматизація процесів

5. Допомога у підборі постачальників продукції, розхідників

6. Розробка KPI для працівників

7. Розробка прейскуранту ціни на послуги

8. Розробка стратегії просування

9. Складання медіаплану

10. Супровід рекламної кампанії

11. Складання управлінських звітів

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДІЮЧИХ САЛОНІВ

 

Надаючи послугу консалтинг салонів краси, що називається також spa консалтинг, для об'єктів, які вже відкрилися, і з будь-яких причин є для Вас нерентабельними - ми пропонуємо реінжиніринг бізнес-процесів. Допоможемо зробити upgrade Вашому салону та примножити прибуток.

Останні проекти