Виготовимо меблі для Вашого закладу
Створюємо візуал меблів у дизайн проекті, готуємо функціональне креслення та виробляємо спеціально під Ваш об'єкт

Чому варто замовити меблі у нас ?

Комплексний підхід

Можете забути про те, що таке працювати з купою підрядників! Ми проведемо Вас по всіх етапах реалізації вашого об'єкту максимально швидко та грамотно. Починаємо з планування та готуємо дизайн проект, потім беремо на себе всі будівельні роботи та закінчуємо встановленням меблів, зроблених нами під ваш об'єкт. А також, за бажанням, допоможемо у відкритті та налагодженні роботи Вашого закладу.

Гарантія якості

Будучи Вашим генеральним підрядником на всіх етапах, ми самі зацікавлені в оптимально швидкій та якісній роботі. Ми особисто несемо повну відповідальність за дотримання строків, своєчасне виготовлення та постачання меблів на Ваш об'єкт, за міцність та надійність матеріалів, за відповідність зовнішнього вигляду та габаритів дизайн проекту. Ми турбуємось про нашу репутацію!

Краща ціна

Ми виготовляємо меблі спеціально під проект та індивідуально для замовника. У нас немає торгових площ з додатковими витратами на оренду, персонал та бренд, які зазвичай позначаються на ціні. Зважаючи на те, що нам цікавіше братися за реалізацію об'єкта під ключ, ми не завищуємо ціну на меблі, а навпаки, готові надати замовникам знижки на наші послуги та продукцію.

Залишити заявку для консультації

Приклади наших меблів