Дизайн приміщень готельного господарства

Дизайн приміщень готельного господарства

   Особливу важливість для інтер'єру таких об'єктів має єдність стилю, яке передбачає поєднання як внутрішніх елементів будівлі між собою, так і зі зовнішніми елементами (фасадом, територією).

   Розробляючи дизайн готелю, дизайнер зазвичай приділяє багато уваги і елементам холу, оскільки саме цьому приміщенню відведено завдання справляти враження на гостей.

   Також враховуються специфічні риси об'єкта, пов'язані з його експлуатаційними та видовими характеристиками.

   Дизайн готелю, що створюється, повинен відповідати критеріям зручності та раціональності. Це передбачає турботу не тільки про гостей, але також і обслуговуючий персонал. Меблі, якими укомплектовуються номери, зазвичай відрізняється функціональністю, матеріали є зносостійкими, а планування максимально спрощує прибирання. Також враховується необхідність рівномірно розподіляти навантаження на персонал, зважаючи на те, що протягом дня, сезону потік гостей може бути нерівномірним.

   Дизайнери DASP Bureau розроблять дизайн готелю та приміщень готельного типу  з урахуванням усіх специфічних вимог, що обумовлені особливостями даного роду об'єктів. При розробці дизайн-проекту обов'язково опрацьовуватимуться інженерні питання з інженерами компанії, враховуються нормативні вимоги, ДБН та ДСТУ.

   Ми розробимо дизайн готелю, який постійно радуватиме Ваших гостей, виділятиме заклад, сприятиме його запам'ятовування своїми відмінними якостями.

Переваги співпраці з нами:

- розробимо унікальний дизайн для вашого готелю;

- використовуємо найпопулярніші стилі;

- найкраща ціна для відповідного класу та якості послуг;

- безкоштовний авторський нагляд за реалізацією проекту;

- дотримуємося контрактних та нормативних вимог, надаємо гарантію на результати.

Ми готові оперативно відповісти на усі Ваші запитання. Консультація надається нашими співробітниками абсолютно безкоштовно.

Отримати безкоштовну консультацію
Наші проекти →