Дизайн магазинів

Дизайн магазинів

Чи варто витрачати час та кошти на дизайн магазину? Команда DASP Bureau дотримується позитивної відповіді на це запитання. При цьому ми спираємось на об'єктивні фактори, такі як результати дослідження у даній сфері, якими встановлено, що правильна концепція закладу та її бездоганна реалізація безпосередньо впливає на продаж (забезпечується зростання від 10 до 20 %). Такий стан речей пов'язаний насамперед із надлишком пропозиції товарів та послуг на сучасному ринку, і відповідно асортиментом уже нікого не здивуєш. У той же час, унікальний дизайн магазину сприяє залученню покупців і, з часом, постійних клієнтів.


Ефективний та правильний дизайн магазину сприяє досягненню таких основних цілей:

- привернути увагу покупця;

- найвигідніше презентувати покупцю товар;

- створити враження для покупця  (запам'ятатися), щоб покупець знову повернувся в магазин.

Ці цілі, безумовно, важливі для бізнесу у сфері продажу товарів та послуг.

 

Наші дизайнери, спираючись на свій багаторічний досвід та сучасні тенденції, створять дизайн магазину, відштовхуючись від концепції, яка найкраще підходить Вашому закладу. Маємо досвід роботи із закладами різної спрямованості, підготуємо якісно як дизайн продуктового магазину, так і будь-якої іншої специфіки, наприклад, дизайн пивного магазину, дизайн м'ясного магазину або дизайн квіткового магазину. Вам буде забезпечено можливість погодити всі необхідні моменти, а також отримати безкоштовну консультацію. Переконатись у компетентності наших фахівців Ви можете, ознайомившись із вже завершеними проектами у розділі «Портфоліо».

Які моменти варто врахувати, розробляючи дизайн магазину

Вибираючи концепцію, на якій буде заснований дизайн магазину, насамперед варто звернути увагу на вид товару або сферу торгівлі, які плануються для реалізації замовником. Дизайн магазину, серед інших моментів, визначає основні кольори оздоблення, підбір конкретних матеріалів для ремонту, особливості планування, пов'язані з призначенням закладу (де будуть розташовані вітрини, як краще організувати проходи для покупців тощо) та інші моменти.

 

Зокрема, не можна не враховувати особливості будівлі або споруди, в якій буде розташований магазин (наприклад, розміщення інженерних мереж – електропроводка, каналізація, систем пожежогасіння, вентиляції та кондиціювання).

 

Також враховується бренд, який використовується корпорацією для позначення своїх товарів та послуг, цільова аудиторія, на якій розраховані такі товари та послуги.

 

Грамотно розроблений дизайн магазину приховає всі недоліки в архітектурі приміщення, а також забезпечить можливість організувати висококласний маркетинг та створити атмосферу всередині магазину.

Переваги співпраці з нами:

- розробляємо унікальний дизайн магазину;

- використовуємо найпопулярніші стилі;

- найкраща ціна для відповідного класу та якості послуг;

- безкоштовний авторський нагляд за реалізацією проекту;

- дотримуємося контрактних та нормативних вимог, надаємо гарантію на результати.

Ми готові оперативно відповісти на усі Ваші запитання. Консультації надаються нашими співробітниками абсолютно безкоштовно.

Отримати безкоштовну консультацію
Наші проекти →