Дизайнерский ремонт офісов

Дизайнерський ремонт офісів

 

Що ми пропонуємо:

повний дизайн проект 15$ за м²*

 

* спеціальна ціна за умови ведення проекту під ключ з повною реалізацією нашою командою

 

 

 

 Що входить в проект:

- обміри

- план перепланування

- 3D візуалізації приміщень

- робочий проект для будівельної організації

- комплектація інтер'єру меблями, світильниками, оздоблювальними матеріалами

 - креслення авторських меблів та світильників (за їх наявності та необхідності)

- авторський нагляд безкоштовно

Приклад готового дизайну проекту

Наші проекти →

Дизайнерський ремонт офісів під ключ

Одна з наших спеціалізацій у сегменті комерційної нерухомості класу «преміум» — дизайнерський ремонт офісів під ключ, тобто, виконання всіх видів будівельних заходів та робіт, після закінчення яких об'єкт є повністю готовим до експлуатації, а архітектурно-художнє оформлення інтер'єру приміщень повністю відповідає раніше затвердженій Замовником концепції.

 

Дизайнери та архітектори компанії «DASP Bureau» готові негайно розпочати обговорення дизайну інтер'єрів для Вашого офісу. Ми пропонуємо цілий комплекс послуг, починаючи, з розробки візуалізації приміщень, закінчуючи, організацією будівельних та монтажних робіт, замовленням та доставкою матеріалів, замовленням, виготовленням та доставкою меблів, вивозом будівельного сміття та клінінгом.

 

Гарантуємо виконання всіх зобов'язань відповідно до чинних нормативних стандартів та правил, а також їх якість.

 

У чому перевага співпраці з нами?

1. Весь пакет послуг надається однією компанією, а це підвищення якості послуг та економія Вашого часу на їх отримання.
2. Ми маємо значний успішний досвід дизайнерського ремонту об'єктів класу «преміум» (більше 30 реалізованих проектів).
3. У нас ефективно налагоджений процес взаємодії з Клієнтом у процесі реалізації проекту, а це: гнучкість та оперативність прийняття рішень.
4. Ми маємо прийнятні ціни для відповідного класу об'єктів, оскільки ми співпрацюємо за прямими контрактами з оптовими постачальниками будівельних матеріалів.

 

Ціни на дизайнерський ремонт офісів під ключ

Остаточна ціна на пакет послуг дизайнерський ремонт офісу формується в індивідуальному порядку. При формуванні вартості враховується: обсяг і складність розробки візуалізацій, будівельних заходів, поточні ціни на матеріали, інші фактори, які істотно впливають на вартість кінцевого продукту.

 

Вартість розробки дизайн проекту офісних приміщень складає – від 15$ за м².

 

Що входить до пакету послуг дизайнерський ремонт офісів під ключ?

Підготовка дизайн-проекту. Дизайн-проект — це сукупність документації, де відображається концепція художнього оформлення інтер'єру Вашого офісу, якій має відповідати приміщення після закінчення ремонту.

 

Дизайн передбачає вироблення архітектурних та інших рішень щодо таких питань:

- про концептуальні, колористичні, видові особливості інтер'єру;
- про рекомендовані елементи меблів та елементи декору;
- про рекомендовані чистові матеріали обробки та елементи освітлення та інші необхідні елементи приміщень.

 

Результатом підготовки дизайн-проекту є Робоча документація, тобто, необхідні креслення для проведення дизайнерського ремонту об'єкта під час ремонтних та оздоблювальних заходів: розташування електромереж, сантехніки, меблів та ін., а також 3D візуалізації – тобто, сукупність графічних ескізів, що відображають планувальне, художньо-стилістичні рішення та рішення щодо кольорів, виконані за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення (Autodesk 3ds Max, ArchiCAD та ін.).

 

Проведення ремонту та супутніх видів роботи. Заходи з ремонту на підставі раніше розробленого або наданого Клієнтом готового дизайн-проекту виконуються у декілька етапів. Насамперед – т.зв. "чорновий ремонт". Це ціла низка підготовчих заходів, які передують проведенню облицювальних та фінішних робіт. Чорновий ремонт в залежності від поточного стану приміщень, а також від планувальних рішень, відображених у дизайн-проекті, може включати такі види заходів: 1) демонтаж дверних та віконних пройомів, перегородок; 2) демонтаж підлоги, демонтаж натяжної стелі; 3) облаштування дверних прорізів, монтаж нових перегородок; 4) стяжка підлоги, монтаж стелі; 5) демонтаж старих та монтаж нових інженерних комунікацій (електропроводка, вентиляція, система пожежогасіння та ін.).

 

На етапі оздоблювальних та фінішних робіт проводиться влаштування стель, укладання підлогових покриттів, а також оздоблення стін. Результатом таких заходів є повністю завершений інтер'єр приміщень.

 

Ми забезпечуємо проведення ремонту виключно фахівцями, які мають досвід у відповідній сфері. Вузькоспеціалізовані роботи виробляються виключно фахівцями, які мають відповідні сертифікати та дозволи.

Підсумок такого підходу – повна відповідність готового об'єкта до всіх вимог Клієнта та проектної документації.