Дизайн офісних приміщень →

Дизайн офісів

     Дизайн офісу вимагає від розробника підготовки великої кількості деталей для інтер'єру приміщень. Це пов’язано з тим, що сучасні офіси складаються з багатьох зон/кімнат, кожна з яких, як правило, має своє власне призначення. Сюди відносяться: робочі кабінети, кабінети керівників, переговорні, рісепшени, кухня та санвузол, приміщення технічного плану (серверні, підсобки), зони для відпочинку та/або прийому гостей.

     Завдання дизайнера – надати стилістичну єдність всьому приміщенню офісу, об'єднати загальною ідеєю окремі елементи, тому що саме дизайн офісу створює перше уявлення про компанію, а значить він має бути привабливим і відповідати фірмовому стилю компанії.

Компанія DASP Bureau об'єднує найкращих фахівців, а дизайн офісу один із видів послуг, які успішно надається клієнтам компанії.

    При роботі з клієнтом ми відштовхуємося від його побажань та уявлень щодо того, яким він бачить дизайн офісу. При цьому дизайнер обов'язково враховується, що дизайн офісу повинен відповідати іміджу організації, а також відображати основні її риси, такі як стиль, традиції та сферу діяльності.

    Особливість виконання  роботи нашими фахівцями полягає в тому, що ми завжди прагнемо знайти баланс між естетикою та функціональністю, оскільки офіс – це місце, яке покликане створювати ділову обстановку, що забезпечує належні умови для роботи всього штату співробітників.

    Нашим дизайнерам та архітекторам під силу найрізноманітніші завдання. Якщо Ви велика компанія і потребуєте великого приміщення - ми виконаємо для Вас сучасний дизайн офісу. Ми також успішно підготуємо дизайн маленького офісу, якщо замовник – представник малого та середнього бізнесу.

Що потрібно знати про проект дизайн офісу?

     Вартість робіт. Склад документації

     Ми надаємо послугу дизайну офісу за фіксованою ціною за кв. м. Ціна складає 25 дол. Кінцева вартість визначається в індивідуальному порядку виходячи з тих вимог, які замовник формулює у завданні, а також від обсягу документації, що підлягає підготовці. Залежно від конкретних параметрів співпраці Клієнтам надається знижка.  Мінімальна вартість розробки дизайну офісу, з урахуванням знижки, що надається, - від 10 дол. за кв. м. Більш детально зі спецпропозицією для дизайну офісних приміщень можна ознайомитись на наступній сторінці.

     Усі виконані роботи оформляються дизайнером-архітектором у вигляді технічної документації, а також візуалізації об'єкта. Сукупність зазначених документів складає дизайн-проект. Більш детально зі складом дизайн-проекту можна ознайомитись у розділі сайту «Дизайн та архітектура».

 

Наші проекти →

     Етапи розробки дизайну офісів

   Спочатку на основі вихідних даних дизайнером буде запропоновано кілька варіантів планування приміщень. Усі планувальні рішення приймаються з урахуванням логіки побудови простору, передбачуваних схем комунікації працівників. Крім цього, дизайнером береться до уваги сфера діяльності Вашої компанії, також проробляються нестандартні та оригінальні планувальні рішення для забезпечення унікальності дизайну офісу, його запам'ятовування, підкреслення іміджу компанії.

   Якщо замовник затверджує планування, починається наступний етап – розробка дизайну офісу. Спочатку Клієнту пропонується для затвердження візуальний малюнок підготовленої дизайнером концепції інтер'єрів офісу у формі колажу, на якому відображено основні планувальні та художньо-стилістичні рішення. Далі готується 3D-візуалізація, яка також підлягає затвердженню з боку Замовника.

   Заключний етап – розробка робочих креслень. Після закінчення робіт комплект документації у письмовому та електронному вигляді передається замовнику.

     Дизайнерський ремонт офісу та авторський нагляд

   Дизайнерський ремонт офісу - це комплексна послуга, що надається компанією DASP Bureau, яка передбачає, як розробку власне дизайн-проекту офісу, так і виконання всіх ремонтних та будівельно-монтажних робіт для реалізації проекту. Докладніше з інформацією про послугу дизайнерський ремонт офісу Ви можете ознайомитись у відповідному розділі сайту.

   Крім того, ми надаємо Вам абсолютно безкоштовний авторський нагляд за реалізацією дизайн-проекту офісу (виїзд на об'єкт двічі на місяць за погодженням). Авторський нагляд полягає в участі дизайнера в контролі за ходом виконання ремонту на предмет відповідності робіт, що проводяться розробленому проекту.

   Формами такого контролю є участь дизайнера у підборі матеріалів та їх закупівлі, періодичному огляді об'єкта, участі при прийманні виконаних робіт замовником. У певних випадках, залежно від конкретних обставин, що супроводжують виконання ремонту офісу, дизайнером оперативно вносити невеликі зміни до проектної документації (наприклад, заміна матеріалів, які передбачалося використовувати згідно з проектом, у разі їх відсутності на ринку або суттєвого подорожчання).

Переваги нашої компанії:

- розробляємо унікальний дизайн офісу з чистого листа (він точно не повториться, наздоганяти доведеться вашим конкурентам);

- працюємо із найпопулярнішими стилями;

- найкраща ціна для відповідного класу та якості послуг;

- безкоштовний авторський нагляд за реалізацією проекту;

- дотримуємося контрактних та нормативних вимог, надаємо гарантію на результати робіт.

Ми готові оперативно відповісти на усі Ваші запитання. Консультації надаються спеціалістами компанії абсолютно безкоштовно.

Отримати консультацію