Дизайн ресторанів, кафе, барів →

Дизайн ресторанів, кафе, барів

Дизайн ресторану. Ресторан – заклад, який відрізняється підвищеним рівнем обслуговування. Похід у ресторан, як правило, пов'язаний із бажанням отримати задоволення від вживання страв високої якості (т.зв. страви «від шефа»). Відвідування ресторану – чудова нагода відпочити, добре провести час, відсвяткувати значну подію.

Розробка дизайну інтер'єру ресторану, який відповідає вимогам навіть найвибагливіших клієнтів належить до завдань високої складності.

Серед іншого потрібно врахувати низку питань інженерного плану. Сюди належить облаштування комунікацій, у тому числі витяжки, системи кондиціювання, інших інженерних систем, залежно від виду ресторану, кухні та ін.

Тому дизайн ресторану вимагає участі, крім власне дизайнера, спеціаліста відповідного інженерного напряму, участь якого гарантовано забезпечить можливість реалізації закладеної дизайнером концепції дизайну ресторану безпосередньо при виконанні ремонту.

Компанія DASP Bureau відноситься до групи компаній DASP, особливість якої якраз і полягає у вирішенні комплексних і часто непростих завдань. У штаті є як дизайнерський, так і технічний відділ, тому Ви можете бути впевнені в якості послуг, що надаються.

Ми виконаємо дизайн ресторану в будь-якому стилі та з урахуванням усіх Ваших побажань. Маємо значний досвід у розробці дизайну для ресторанів та пропонуємо ознайомитись з реалізованими проектами в нашому портфоліо.

Дизайн кафе. Відмінною особливістю кафе, в порівнянні з рестораном, є те, що, будучи схожим за деякими параметрами, кафе розраховане на менший асортимент страв, його основне призначення - можливість швидко перекусити, випити чай, каву на діловій або особистій зустрічі.

Відповідно, дизайн кафе повинен враховувати специфіку таких закладів, меблі та інтер'єр повинні бути функціональними, забезпечувати можливість самообслуговування, прийняття та обробки великої кількості замовлень.

Дизайн кафе важливий для залучення відвідувачів, тому що саме від обстановки в основному залежить, чи прийме відвідувач рішення відвідати кафе ще раз чи ні.

Якщо Вам необхідно виділити кафе з-поміж конкурентів і забезпечити його індивідуалізацію, наші фахівці готові запропонувати незвичайний дизайн кафе. Ми можемо підготувати будь-який інший популярний дизайн приміщення, наприклад, кафе у стилі лофт.

Дизайн бару

Характерна риса бару - наявність барної стійки. Інша – великий асортимент напоїв.

Бар може бути самостійним, або частиною ресторану, готелю. Дизайн бару має враховувати зазначені особливості. Фахівці компанії розробляють дизайн бару з урахуванням усіх вимог. Якщо бар є частиною іншого закладу, дизайн бару гармонійно поєднується із затвердженою загальною концепцією.

Вартість робіт. Склад документації

Ми надаємо послугу дизайн ресторану, кафе, бару за ціною від 25 дол. за м2. Підсумкова вартість визначається у кожному окремому випадку, відповідно до завдання, яке формулює замовник, а також обсягу документів, які треба підготувати. Крім цього, залежно від конкретних параметрів співпраці Клієнтам надається знижка. Мінімальна вартість дизайн-проекту ресторану та інших закладів HoReCa, з урахуванням знижки, що надається, - від 15 дол. за кв. м. Більш детально зі спецпропозицією можна ознайомитись на наступній сторінці.

Результати робіт оформляються дизайнером-архітектором у вигляді технічної документації, візуалізації. Сукупність зазначених документів складає дизайн-проект. Докладніше з інформацією про склад дизайн-проекту можна ознайомитись у розділі сайту «Дизайн та архітектура».

Також у компанії функціонує відділ з виробництва меблів за індивідуальними параметрами. Можна погодити умови постачання для комплектації ресторану, кафе або бару елементами меблів, передбачених проектом.

Етапи виконання робіт

1. Заміри та опрацювання планувальних рішень

На цьому етапі фахівці виїжджають безпосередньо на об'єкт та проводять необхідні виміри у приміщеннях. Також обговорюється концепція дизайну із клієнтом. З особливою ретельністю обстежуються ділянки проходу інженерних мереж та іншого обладнання задля забезпечення виконання всіх нормативних правил, передбачених законодавством для громадського харчування. Ключове завдання всіх заходів на даному етапі - сформувати основні позиції щодо планування приміщення, розташування інженерії та художньо-стилістичного оформлення.

 

2. Розробка дизайну та візуалізація інтер'єрів

Розпочавши дизайн ресторану або кафе, дизайнер готує зображення та панорами приміщень за допомогою програмного забезпечення 3Ds Max. На поточному етапі замовник отримує максимально повне уявлення про те, як виглядатиме майбутній об'єкт. Це дозволяє скоригувати відтінки кольорів, кількість, якість та розташування аксесуарів та інші дрібні деталі.

 

3. Підготовка техпланів, схем та іншої технічної документації

Після того, як дизайн об'єкта затверджений, починається виконання всіх необхідних креслень. Склад техдокументації може відрізнятись залежно від тарифного плану, контрактного завдання, особливостей будови. В результаті робіт готуються такі креслення як: плани розміщення меблів, монтажу/демонтажу стін, перегородок, підлог та стель; інженерія – розміщення електромереж, освітлення, систем опалення та вентиляції, сантехніки та ін.

 

4. Передача результатів

Після погодження всіх моментів та затвердження техдокументації готується пакет документів у письмовій та електронній формі. Усі креслення та візуалізації передаються замовнику. Виконана техдокументація повністю відповідає всім ДБН та ДСТУ, іншим нормативним правилам і є цілком придатною для негайного будівництва та ремонту.

Переваги співпраці з нами

- розробляємо унікальний дизайн з чистого листа (він точно не повториться, наздоганяти доведеться вашим конкурентам);

- використовуємо найпопулярніші стилі;

- найкраща ціна для відповідного класу та якості послуг;

- безкоштовний авторський нагляд за реалізацією проекту;

- дотримуємося контрактних та нормативних правил, надаємо гарантію на результати.

Наші співробітники готові оперативно відповісти на всі запитання. Консультації надаються співробітниками DASP Bureau безкоштовно.

Отримати безкоштовну консультацію
Наші проекти →