Наші проекти →

Дизайн і архітектура

 

Ми пропонуємо не просто послуги дизайнера, ми створюємо інтер'єр, в якому вам настільки затишно і комфортно, що ви відчуваєте його в кожній деталі, а декор втілює в собі те, що надихатиме вас щодня.

Дизайн-студія DASP — це творче об'єднання професіоналів, що перетворюють житлові та комерційні об'єкти на живий простір, наповнений авторськими та сучасними меблями, зробленими на замовлення або обраними за вашими уподобаннями.

Послуги дизайнера — це більше, ніж дизайн проект. Для дизайн-студії DASP — це насамперед реалізація всіх ваших побажань та ідей у комфортному та особистісному просторі, будь то затишний та живий інтер'єр заміського будинку або красивий та функціональний інтер'єр офісу, ресторану.

Вартість дизайн проекту

Базовий

Обмірні креслення
Планувальні рішення – 1
Підбір концепції - 1
3D-візуалізація
Технічна документація

Бізнес

Обмірні креслення
Планувальні рішення – 2
Підбір концепції - 2
3D-візуалізація
Технічна документація
Специфікація матеріалів, меблів та обладнання
Комплектація об'єкту

Преміум

Обмірі креслення
Планувальні рішення – 3
Підбір концепції - 2
3D-візуалізація
Технічна документація
Специфікація матеріалів, меблів та обладнання
Комплектація об'єкту
3D тур приміщеннями
Авторський нагляд

Що входить у дизайн проект:

Дизайн проект - це сукупність документів, до якої входить технічна документація у вигляді креслень, планів, розгорток та ін., а також 3D-візуалізації інтер'єрів/екстер'єрів приміщень. Зазначені документи використовуються в процесі ремонту та будівництва для оформлення приміщень відповідно до раніше розробленого дизайну.

Залежно від обраного тарифу, або від конкретних вимог замовника, у дизайн-проект входять такі креслення та документація:
- окремі планувальні рішення;
- плани (розстановки меблів, монтажу, а також демонтажу стін та перегородок, експлікація та розмірний план окремих приміщень);
- 3D-візуалізація;
- плани (для стель та підлог, для електромереж та освітлення, для системи опалення, для системи вентиляції та кондиціювання, для сантехніки);
- розгортки стін;
- відомість (розрахунок) будівельних матеріалів;
- інші документи, якщо вони необхідні в силу нормативних вимог та вимог, викладених у завданні замовника.

На яких напрямках ми спеціалізуємось?

Компанія DASP Bureau готує дизайн-проекти для різноманітних об'єктів житлової та комерційної нерухомості. Ви можете замовити у нас як прості, так і складні проекти. З умовами та додатковою інформацією про послуги щодо низки об'єктів, Ви можете ознайомитись на окремих сторінках цього сайту.

 

Більш детальна інформація надається про такі категорії: дизайн квартир; дизайн ресторанів, кафе, барів; дизайн магазинів; дизайн офісів; дизайн котеджу, будинки; дизайн готелю; дизайн казино, слот-залу. Якщо у Вас все ж таки залишилися питання, звертайтеся за консультацією за вказаним на сайті номером телефону або за допомогою форми зворотного зв'язку. Консультування здійснюється співробітниками компанії на безоплатній основі.

 

Отримати безкоштовну консультацію

Приклад готового дизайну проекту