Дизайн котеджу, приватного будинку →

Дизайн котеджу, приватного будинку

 

Сучасний підхід до будівництва приватного будинку нерозривно пов'язаний з попереднім опрацюванням його дизайну, оскільки він повинен бути красивим як усередині, так і зовні. Проводячи оздоблення заміського будинку вкрай важливо дотримуватися гармонійності та стилістичної вивіреності в його оформленні, що в свою чергу обумовлено необхідністю загального стилістичного напрямку в дизайні та архітектурі.

 

Дизайн котеджу нерозривно пов'язаний із плануванням ділянки. Більшість планувальних рішень, які передбачає дизайн котеджу, потрібна наявність рівної поверхні.

Згідно з поточними тенденціями дизайн котеджу в більшості випадків передбачає зведення від двох поверхів. Такий підхід відповідає критеріям моди, стилю, підкреслює соціальний статус та становище у суспільстві.

 

У штаті компанії DASP Bureau працюють дизайнери та архітектори з солідним досвідом у даній сфері, а дизайн котеджу – послуга, яка успішно надається клієнтам.

Ми пропонуємо дизайн котеджу найрізноманітніших стилів на Ваш вибір. Враховуємо усі побажання замовника. Розробляємо дизайн-проект у повній відповідності до ДБН та ДСТУ готовий для ремонтних та будівельних робіт.

Вартість дизайн проекту

Вартість дизайн-проекту котеджу, приватного будинку складає від 25 дол. за кв. м. Вартість послуг уточнюється після надання замовником технічного завдання з урахуванням обсягів робіт та їх складності, а також складу технічної документації та необхідної кількості візуалізацій.

Переваги співпраці з нашою компанією:

- розробляємо унікальний дизайн котеджу;

- використовуємо найпопулярніші стилі;

- найкраща ціна для відповідного класу та якості послуг;

- безкоштовний авторський нагляд за реалізацією проекту;

- дотримуємося контрактних та нормативних вимог, надаємо гарантію на результати.

Крім цього, дизайнери та архітектори нашої компанії не зроблять типових помилок, що виникають при самостійному проектуванні котеджу або приватного будинку.

 

Приклади таких помилок:

- не передбачено наявність прихожої. У цій ситуації в зимовий період прохолодне повітря заходитиме безпосередньо в житлові кімнати при кожному відкритті вхідних дверей. Для усунення цієї проблеми доведеться витрачати додаткові ресурси та зусилля;

- розташування як прохідних таких кімнат, як спальна, гостьова або робочий кабінет, для яких порушення спокою є вкрай небажаним;

- розташування ванної кімнати на значній відстані від інженерних мереж, що в кінцевому рахунку відбивається на витратах матеріалів та ускладнює усунення збоїв у системі каналізації.

Отримати безкоштовну консультацію
Наші проекти →