Дизайн квартир →

Дизайн квартир

Облаштування інтер'єру житла - питання актуальне для кожної сім'ї. Якщо перед вами постало таке завдання, пропонуємо вам професійну допомогу з цього приводу. Дизайн квартир - це послуга  компанії DASP Bureau, яка дозволяє відтворити інтер'єр, що  в повному обсязі відповідає побажанням та звичкам.

 

Наперед пропрацьований дизайн квартир дуже важливий при ремонті нетипових приміщень, обробці з нуля, переплануванні. Без дизайну квартир практично не обходиться жоден елітний ремонт у новобудові. Зазначена актуальність насамперед пов'язана з тим, що точно розроблений дизайн-проект усуває різноманітні помилки та недоліки при проведенні ремонтних робіт, що в свою чергу мінімізує можливі витрати (за різними оцінками від 10 до 30 відсотків вартості ремонту).

 

Компанія DASP Bureau пропонує послугу зі створення дизайн-проекту інтер'єру 1-, 2-, 3- або 4-кімнатної квартири під ключ, дотримуючись технологічних рішень, СНіП, ГОСТів та вимог пожежної безпеки.

Вартість дизайн проекту

Базовий

Обмірні креслення

Планувальні рішення – 1

Підбір концепції - 1

3D-візуалізація

Технічна документація

Бізнес

Обмірні креслення

Планувальні рішення – 2

Підбір концепції - 2

3D-візуалізація

Технічна документація

Специфікація матеріалів, меблів та обладнання

Комплектація об'єкту

 

Преміум

Обмірні креслення

Планувальні рішення – 3

Підбір концепції - 2

3D-візуалізація

Технічна документація

Специфікація матеріалів, меблів та обладнання

Комплектація об'єкту

3D тур приміщеннями

Авторський нагляд

Отримати безкоштовну консультацію

Чим корисний дизайн-проект для ремонту квартири?

По-перше, можна досить точно визначити вартість ремонтних робіт і матеріалів, оскільки всі необхідні відомості містяться в документації.

По-друге, не потрібно істотно що-небудь переробляти - всі коригування можна провести в електронному форматі (віртуально).

По-третє, Ви точно зможете зрозуміти чи підходить запропонований дизайн квартири, або щось потрібно змінити.

І, нарешті, дизайн проект квартири дозволить підряднику виконати ремонтні роботи максимально якісно, а замовнику відповідно проконтролювати весь хід виконання робіт.

Фахівці нашої компанії розроблять дизайн квартири, незалежно від складності, обсягів проектування та характеру перепланувань (об'єднання/поділ кімнат, об'єднання балконів тощо).

 

Наші проекти →

Дизайн однокімнатної квартири

Для цього типу об'єктів житлової нерухомості завдання облаштування тісно пов'язані з їхньою відносно невеликою площею. Не менш важливо враховувати склад сім'ї.

При всій складності і на перший погляд неможливості знайти вирішення цього завдання, дизайнери нашої компанії впевнено зроблять інтер'єр однокімнатної квартири цілком комфортабельним і багатофункціональним житловим простором, що задовольнить запити всіх членів сім'ї.

Дизайн однокімнатної квартири охоплює планування та зонування з метою створення ергономічного простору. При правильній схематизації квартири, раціональному розміщенні меблів, систем освітлення, аксесуарів, цілком можливо створити комфортні умови для проживання в квартирі.

 

Дизайн двокімнатної квартири

Завдання дизайнера, який розробляє дизайн двокімнатної квартири, істотно відрізняються від тих, які вирішуються при створенні дизайну інтер'єрів для однокімнатної квартири.

Прийоми зонування, що застосовуються, також залежать від квадратури. Невеликі приміщення можна розширити, використовуючи вбудовані багатофункціональні меблі, розміщення дзеркал та ін.

Враховується і кількість осіб, що проживають. Якщо дизайн двокімнатної квартири розробляється для сімейної пари, цілком прийнятний варіант – вітальня (кухня-їдальня) та спальня. Для сім'ї, яка має дітей, обов'язково потрібна дитяча кімната. У цьому випадку кімнату батьків доцільно обладнати як вітальню.

Насамперед, дизайн однокімнатної квартири повинен враховувати підходи до декорування стін та стелі. При оптимальному підборі відтінків внутрішній простір буде візуально ширшим і просторішим.

Виконуючи дизайн однокімнатної квартири доцільно розглянути збільшення площі за рахунок демонтажу таких приміщень як комора або вбудована шафа (якщо є).

Наші фахівці створять дизайн однокімнатної квартири в будь-якому стилі, з урахуванням всіх сучасних вимог і підходів.

 

Різним буде і підхід до планування в залежності від року будівництва будинку та його архітектурних особливостей. При цьому типові планування часто не відповідають сучасним уявленням про зручність та комфорт.

Дизайнери DASP Bureau, розробляючи дизайн двокімнатної квартири, подбають про будь-які дрібниці, врахують технічні характеристики, такі як вік будинку, знаходження несучих стін, розташування систем комунікації.

Підготовлений нашою компанією дизайн-проект надійно забезпечить затишок та комфорт з урахуванням побажань та звичок усіх, хто проживає у квартирі.

Етапи розробки дизайн-проекту квартири

1. Заміри

Оцінювання загального стану, проведення вимірів. Розробка обмірного плану, концепції з урахуванням площі житла, розмірів стелі, прив'язки стояків та віконних конструкцій. На вибір замовнику пропонується кілька варіантів планування з розміщенням меблів, обговорюються матеріали. Підписується двосторонній договір.

 

2. Тех. документація

Виходячи з ескізу складаються схема плану монтажу перегородок, схема плану демонтажу перегородок, підвісної стелі, ніш. Виконуються креслення оздоблення та інженерії: система водопостачання, система водовідведення, система опалення, електросистема, система вентиляції та ін., зокрема, «Тепла підлога», «Розумний будинок». 

 

3. Візуалізація інтер'єру квартири
Розробка панорам, 3D зображень з кімнатами у різних ракурсах. Що дозволяє на стадії створення наочно побачити майбутнє перетворення приміщень та за необхідності внести коригування.

 

4. Робоча документація
Підбір відповідних меблів, обладнання, предметів декору, аксесуарів, матеріалів за актуальними світовими каталогами. Розрахунок кошторису комплексного ремонту. Складання відомостей із зазначенням кількості та вартості кожного найменування.

 

5. Авторський нагляд
Проведення авторського нагляду, контролю термінів поставок та виконання комплексних ремонтних робіт.

Переваги співпраці з нами:

- розробляємо унікальний дизайн квартири з чистого листа (він точно не повторюватиметься);

- використовуємо найпопулярніші стилі;

- найкраща ціна для відповідного класу та якості послуг;

- авторський нагляд за реалізацією проекту;

- дотримуємося контрактних та нормативних вимог, надаємо гарантію на результати.

Ми готові оперативно відповісти на усі Ваші запитання. Консультації надаються нашими співробітниками абсолютно безкоштовно.

Отримати безкоштовну консультацію